*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
0
Úvod
Ceník
První jízda
Jak nabíjet
FAQ
Blog
Kontakt

Kurýr pro rozvoz jídla

Hledáš flexibilní práci, kde se ocení tvá pracovitost a šikovnost? Hledáš práci, kde se výdělky pohybují od 30 do 60 tisíc? Hledáš práci, kde neplatíš nic za pronájem vozidla, máš zaručenou hodinovou mzdu a navíc máš proplacenou každou odvezenou objednávku? Baví tě městský provoz, práce s moderními technologiemi a udržitelnými zdroji? Máme pro tebe odpověď! Staň se jedním z Antees!

Co budete dělat:

Jako kurýr Antees budeš hrát klíčovou roli v efektivním rozvozu jídla. Naše společnost si zakládá na spolehlivosti a rychlosti doručení, a to je přesně to, co od našich kurýrů očekáváme. Pracovat jako kurýr na skútru Antees je nejen způsobem, jak si vydělat stabilní příjem, ale také způsobem, jak využít moderní pracovní nástroje a mít možnost růstu v rámci naší společnosti.

Naše požadavky:
  • Řidičský průkaz: Platný řidičský průkaz skupiny B nebo A1.
  • Věk: Musíte být plnoletí.
  • Zodpovědnost: Spolehlivost při dodržování termínů doručení a dodržování standardů kvality.
  • Pracovitost: Ochota vynaložit úsilí pro co nejlepší výsledky.
  • Dobré komunikační dovednosti: Schopnost komunikovat s našimi zákazníky i týmem.
  • Bezpečná jízda: Dodržování pravidel silničního provozu a zodpovědná jízda na skútru.
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
Výhodou:

Předešlá zkušenost s kurýrními službami.

Co nabízíme:
  • Fixní ohodnocení a bonus za výkonnost: Stabilní plat doplněný o atraktivní bonusy za úspěšně doručené objednávky.
  • Spropitné: Zůstávají vám v plné výši.
  • Moderní pracovní nástroje: Elektrický skútr pro rychlý a ekologický rozvoz, bez poplatků za pronájem. Dostupné kdekoliv a kdykoliv.
  • Kompletní pracovní vybavení: Každý kurýr obdrží power banku, držák telefonu, kvalitní motocyklovou přilbu a funkční pracovní oblečení.
  • Flexibilní pracovní doba: Možnost volby směn v souladu s vašimi preferencemi.
  • Profesionální zaškolení: Poskytneme vám školení v používání našich aplikací a v jízdě na skútru.
  • Rozvojové příležitosti: Možnost růstu a rozvoje v rámci naší společnosti.
  • Podpora týmu: Pracovní atmosféra, kde je spolupráce a váš výdělek na prvním místě.
Lokalita
Praha, Brno
Forma spolupráce
IČO
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám vědět:
Přiložte odkaz na svůj LinkedIn profil nebo odkaz na svůj životopis.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.