*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
0
Úvod
Ceník
První jízda
Jak nabíjet
FAQ
Blog
Kontakt

Správa flotily/Rozvoz zásilek

Hledáme iniciativního a flexibilního jednotlivce, který se připojí k našemu týmu jako správce flotily a řidič pro rozvoz zásilek na elektrických skútrech. Tato pozice kombinuje úkoly správy + údržby flotily elektrických skútrů a také rychlého a efektivního rozvozu jídla. Nabízíme nástupní mzdu 170 korun za hodinu s možností růstu až na 200 korun za hodinu. Pokud jste spolehlivý, samostatný, komunikativní a máte zájem přispět k udržitelnému rozvozu, rádi vás uvítáme ve svém týmu!

Co budete dělat:
  • Správa a údržba flotily elektrických skútrů.
  • Rozvoz jídel na základě objednávek s důrazem na rychlost a spolehlivost.
  • Komunikace s podporou a zákazníky ohledně doručení.
  • Monitorování stavu skútrů, zajištění náležitého dobíjení a jejich převoz.
  • V případě zájmu a potřeby, možnost se zaměřit více na rozvoz nebo správu flotily.

Naše požadavky:
  • Řidičský průkaz skupiny B. Zvládnutí jízdy na skútru.
  • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně.
  • Zájem o elektrická vozidla a udržitelnou dopravu.
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Fyzická zdatnost a ochota pracovat i za nepříznivých povětrnostních podmínek, zdravotní způsobilost.
  • Trestní bezúhonnost.

Výhodou:
  • Předchozí zkušenosti v rozvozu, ale není nutností.

Co nabízíme:
  • Nástupní mzda 170 korun za hodinu s možností růstu až na 200 korun za hodinu.
  • Dopravní prostředek (elektrický skútr) a veškeré potřebné vybavení.
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti Antees.
  • Komplexní zaškolení pro výkon práce.
  • Příležitost se zapojit do udržitelného a inovativního projektu.

Lokalita
Praha, Brno
Forma spolupráce
IČO
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám vědět:
Přiložte odkaz na svůj LinkedIn profil nebo odkaz na svůj životopis.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.