*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
0
První jízda
Jak nabíjet
FAQ
Blog
Kontakt

Customer Care Support s angličtinou

Staňte se tváří Antees a hlasem našich zákazníků!

V rámci rozšiřování našeho týmu v Antees hledáme spolehlivého a komunikativního člena Zákaznické podpory. Vaším úkolem bude zajištění plynulého zážitku z jízdy, odpovídání na dotazy a řešení případných problémů v souvislosti s provozem elektrických sdílených skútrů.

O nás

Jsme přední poskytovatelé služeb sdílení skútrů v Praze a v Brně, zaměření na ekologickou mobilitu a efektivitu ve městě. Naše služby slouží jak k podpoře B2B segmentu v oblasti last-mile delivery, tak k zajištění pohodlné a rychlé dopravy pro běžné uživatele.

Co budete dělat:

Jako člen týmu Customer Care budete hrát klíčovou roli v našem podnikání. Vaší hlavní úlohou bude poskytovat našim zákazníkům prvotřídní zákaznickou podporu a řešit jejich dotazy, připomínky a problémy ohledně  elektrických sdílených skútrů. Budete komunikovat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu. Spoluprácovat s týmy správy flotily a servisu pro rychlé řešení zákaznických požadavků. Sledovat a zaznamenávat zpětnou vazbu zákazníků.

Naše požadavky:

• Vynikající komunikační dovednosti a schopnost aktivně naslouchat zákazníkům.

• Důležitá je vstřícnost, trpělivost a schopnost zachovat chladnou hlavu.

• Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a anglického jazyk na komunikativní úrovni.

• Schopnost rychle reagovat na různé situace a nalézt optimální řešení.

• Proaktivní a samostatný přístup k práci – k ruce vám vždy bude CC manager, ale po zaučení budete zvládat vyřešit většinu problémů samostatně.

• Angličtina na komunikativní úrovni (B1/B2).

• Flexibilitu a ochotu pracovat i o víkendech.

• Ochotu pracovat na IČO.

Výhodou:

• Předchozí zkušenost s prací na zákaznické podpoře.

• Zkušenost s jízdou na skútru.

Nabízíme:

• Konkurenceschopné ohodnocení.

• Možnost práce z domova po zaučení.

• Důkladné zaučení a podpora při nástupu.

• Pracovní prostředí plné inovací a růstových příležitostí.

• Je pro nás důležité zapadnout do týmu, rádi pořádáme společné akce, vyrážíme na pivo nebo uspořádáme společnou grilovačku.

• Možnost skútrškoly a kondiční jízdy se zkušenými kolegy.

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis na e-mail: info@antees.cz. Připojte pár vět o sobě a proč byste chtěli pracovat právě u nás. My se Vám ozveme do 7 dní. Těšíme se na vaši odpověď!

Lokalita
Praha 7
Forma spolupráce
IČO
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám vědět:
Přiložte odkaz na svůj LinkedIn profil nebo odkaz na svůj životopis.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.