*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
×
První jízda
Jak nabíjet
FAQ
Blog
Kontakt

BLOG

1.3.24

Zpátky v sedle: Vše, co potřebujete vědět o nové sezóně Antees

Přivítejte jaro s otevřenou náručí a novinkami od Antees! Přicházíme s aktualizací aplikace, která slibuje ještě lepší a hladší zážitek z jízdy. Přecházíme od kreditů k minutám pro jednodušší a transparentnější tarifní systém, zavádíme nové cenové balíčky a aktualizujeme naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů pro ještě větší jistotu a pohodlí při používání služeb. Připravte se na cesty s Antees a objevte vše, co pro vás máme v záloze. Nová sezóna, nové možnosti!
Číst dál
29.11.23

Snižuje se teplota a s ní i ceny balíčků!❄️💰

Rádi bychom Vám představili výhodné zimní balíčky, které jsme pro Vás upravili s ohledem na klesající teploty a náhlé změny počasí!
Číst dál
3.11.23

Získejte kredity za jízdu s bonusovými skútry 🎉

Přicházíme s novou funkcionalitou, a tou jsou bonusové skútry, které Vás posunou ještě dál.
Číst dál
13.10.23

Připravujeme se na zimu: Nový vzhled zimní mapy

Zima se blíží a v Antees jsme na ni připraveni. Přinášíme Vám nový vzhled zimní mapy, na který se můžete těšit. Pojďme se podívat na to, co všechno můžete očekávat:
Číst dál
27.9.23

Zimní sezóna v Antees: Zvýšení dostupnosti nabitých skútrů a změna Antees zóny

Zima se blíží, a spolu s ní přichází do Antees pár změn. Přečtěte si, co máme pro vás připravené v této zimní sezóně, a jaké změny na Váš čekají.
Číst dál
6.7.23

Antees přicházejí do Prahy a Brna

Oblíbené sdílené skútry jsou zpátky!
Číst dál
By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.