Antees přechází na operativní leasing! Neváhejte a ulovte si svůj skútr! Máte zbylé minuty? Stále je můžete využít. Nasedněte na skútr a vyrazte do ulic 🛵. Více informací naleznete na našem blogu.

Více informací

Připravujeme pro Vás novou aplikaci a nový vzhled webových stránek!

Nyní je dostupná nová aktualizace, jak v Google play, tak v Apple store. Klíčové funkce jsou k dispozici a nadále pro Vás přidáváme skútry.
Těšte se na nový vzhled, jednodušší ovládání a vylepšené tarify!
Naše zákaznická podpora je Vám k dispozici na +420 608 44 99 22.

*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
Stáhnout aplikaci
×

Jak nabíjet

S Antees dojezd skútru neřešíte. Dobíjíte ve více než 300 dobíjecích stanicích zdarma.

Tři jednoduché kroky

  1. Zaparkujte u nabíjecí stanice

  1. Zapojte nabíjecí konektor do stanice
  1. Ukončete jízdu, fotografujte skútr a připojení

Elektrické skútry Antees se nabíjejí na veřejně dostupných nabíjecích stanicích, jsou jich stovky zvládne to každý! V Praze stačí skútr připojit a správně vyfotit při ukončování jízdy, zahájení nabíjení zařídíme za vás. V Brně je třeba po připojení konektoru přiložit čip, který najdete v kufru a nabíjení se okamžitě zahájí.

Nabijte skútr a získejte kredit!

Na koncí jizdy zaškrtněte, že jste připojili skútr na nabíječku.

Do 24h získáte odměnu v podobě kreditu na své jízdy!

Kredit získáte za skútry, které měly dojezd menší, než 30 km

Využijte výhodu nabíjení skútru a získejte kredit! Po dokončení jízdy stačí v aplikaci oznámit, že jste skútr dali na nabíjení a do 24 hodin získáte odměnu v podobě kreditu na další jízdy. Tento kredit získáte za skútry, které měly dojezd menší než 30 km

Využívejte parkovací místa u stanice pouze k dobíjení skútru

Parkování u dobíjecích stanic je povoleno pouze pokud se skútr nabíjí

Když uvidíte skútr, který je již nabitý, přesuňte ho prosím

Parkování u stanice je vyhrazeno pouze pro dobíjení skútru, což zajišťuje dostupnost dobíjecích míst pro všechny uživatele. Proto parkujte ohleduplně a ideálně tak, aby se ke skútru na vyhrazené stání vešel i elektromobil. Je důležité si uvědomit, že parkování na těchto místech je povoleno pouze v době, kdy dochází k dobíjení skútru. Pokud spatříte skútr, který je již plně nabitý, prosím, odpojte ho a přesuňte na jiné místo, aby se uvolnilo místo pro další uživatele.

By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.