*/ Rebrand custom code pro krátkodobé skrytí prvků */
0
První jízda
Jak nabíjet
FAQ
Blog
Kontakt

Správa flotily od 180 Kč/hod

Pojďte nabít energii do našeho týmu – a našich skútrů!
V Antees hledáme zodpovědného kolegu na pozici Baterkář. Jste-li fyzicky aktivní, samostatný a nebojíte se práce na skútru a městského provozu, pak hledáme právě Vás! Na pozici nevyžadujeme předchozí zkušenosti – vše Vás rádi naučíme.

O nás

Jsme přední poskytovatelé služeb sdílení skútrů v Praze a v Brně, zaměření na ekologickou mobilitu a efektivitu ve městě. Naše služby slouží jak k podpoře B2B segmentu v oblasti last-mile delivery, tak k zajištění pohodlné a rychlé dopravy pro běžné uživatele.

Co budete dělat:

• Zajištění nabitosti a připravenosti našich skútrů v ulicích.

• Pravidelné kontroly stavu skútrů a drobné servisní úkony.

• Spolupráce s týmem zákaznické podpory a servisu.

Naše požadavky:

• Schopnost samostatné práce a zodpovědný přístup.

• Rozsah práce od 80 hod./měsíc

• Řidičský průkaz.

• Spolupráci na IČO.

Výhodou:

• Předchozí zkušenosti s jízdou na skútrech

• Dobrá znalost místopisu Prahy

Nabízíme:

• Volné minuty na soukromé jízdy.

• Od 180 Kč/hod, s možností navýšení po zaučení.

• Rozpis práce plánujeme na 2 měsíce dopředu dle Vašich možností

• Každý měsíc organizujeme neformální setkání pro celý tým, ať už to jsou večery u piva, bowling nebo jiné aktivity.

Lokalita
Praha, Brno
Forma spolupráce
IČO
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám vědět:
Přiložte odkaz na svůj LinkedIn profil nebo odkaz na svůj životopis.
Díky za váš zájem. Ozveme se vám co nejdříve to bude možné
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste formulář poslat znovu za chvilku.